Pedagogové
Baletní školy AuroraBarbora Petrová, DiS.


Baletu se věnuje již od svých 5 let. V roce 2002 byla přijata na Pražskou taneční konzervatoř, kterou v roce 2010 úspěšně absolvovala. Ještě jako studentka taneční konzervatoře vystupovala v souboru Mladý balet Praha a tančila např. tyto role: Carmen (Carmen), Kitri (Don Quijotte), Cis moll (Les Sylphides), Pas de trois, Pas de quatre (Labutí jezero), Pas de trois (Louskáček), Pas de deux (Flower Festival in Genzano). Tančila v několika pražských divadlech jako je např. Státní Opera, Divadlo na Vinohradech, Nová Scéna ND, divadlo Hybernia.

Jako taneční pedagog působí přes 10 let. Čtvrtým rokem vyučuje na Základní umělecké škole v Řevnicích. Vede taneční kroužky pro děti od 4 let až po baletní kurzy pro dospělé. Má několikaleté zkušenosti s výukou baletní průpravy pro gymnastky a krasobruslařky.


Mgr. Anna Gordeeva, DiS.


Od 5ti let se věnovala závodně synchronizovanému plavání. V roce 2002 nastoupila na Pražskou taneční konzervatoř, kterou v roce 2010 úspěšně absolvovala. Jako studentka taneční konzervatoře působila v souboru Mladý balet Praha. Poté v divadle Hybernia. Již přes 10 let působí jako taneční pedagog na ZUŠ Český Brod. Má zkušenosti s výukou baletní průpravy krasobruslařek a gymnastek, vyučuje v dětských tanečních studiích. Má dlouholeté zkušenosti s výukou dětí od 2,5 let až po taneční semináře pro dospělé. Účastní se v roli porotkyně na tanečních soutěžích. Působí jako lektorka na seminářích zaměřených na různé taneční techniky - lidový tanec, klasický tanec, moderní tanec.