Kariéra

Vítejte v našem světě tance a radosti! Jsme baletní škola pro děti, která klade důraz na kvalitní výuku a lásku k umění pohybu. Právě teď hledáme nové nadšené kolegy do našeho týmu!

Pokud máte za sebou ukončené taneční vzdělání a váš srdce bije pro krásu baletu a pohybu, mohli byste být právě tím, koho hledáme. Jsme otevření profesionálům s láskou k výuce a pozitivním vztahem k dětem. Naše škola klade důraz na individuální přístup ke každému malému tanečníkovi a s vášní pro výuku můžete být klíčovým článkem v jejich tanečním vývoji.

Chceme vytvořit prostředí, ve kterém se učitelé i žáci cítí podporovaní a inspirativně provázení světem tance. Společně tvoříme komunitu, kde se nejen učí, ale také radujeme z každého kroku na tanečním parketu.

Pokud cítíte, že sdílíte naše hodnoty a máte chuť být součástí naší taneční rodiny, neváhejte nám napsat. Těšíme se na setkání s vámi a společné taneční kroky s našimi talentovanými dětmi!

Nástup možný po domluvě. Budeme se na vás těšit.